Rezervasyon için +90 541 632 69 68

Tours

fethiye at turu

Fethiye At Turu programları için özel olarak eğitilmiş, uysal ve cana yakın atlarla kendinizi güvende hissedebilir, muhteşem doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

dalyan tekne turu fiyatları

Dalyan tekne turu, tam donanımlı tekneler, güler yüzlü mürettebat, profesyonel rehberler eşliğinde gerçekleşmektedir. Sabah saat 09:00 gibi başlamaktadır.

fethiye atv turu fiyatları

Fethiye atv turu tarihi yapılar ile bilinen Kayaköy bölgesinde yapılmaktadır. Atv araçlarına dilerseniz 2 kişi binebilirsiniz. Turlarımız 2 saatlik olup...

fethiye rafting turu

Fethiye rafting turu Dalaman çayı üzerinde düzenlenmektedir. 8 ile 10 kişilik kapasiteye sahip özel üretilmiş olan botlar ile yapılan turumuzda...

fethiye tekne kiralama

Fethiye tekne kiralama talepleri özellikle mart ile kasım ayları arasında büyük artış göstermektedir. İçerisinde sadece siz ve sevdiklerinizin olacağı...

fethiye tekne turu

Fethiye tekne turu eğlenceli ve güzel bir gün geçirmek isteyen ve mavi suların keyfini çıkarmayı planlayan misafirlerimiz için en uygun turlardan biridir...

fethiye tüplü dalış turu

Fethiye tüplü dalış turu profesyonel dalış eğitmenleri eşliğinde düzenlenmektedir. Tura katılmak için deneyime sahip olmanız gerekmez.

fethiye yamaç paraşütü

Fethiye yamaç paraşütü uçuşları yaklaşık yarım saat ile 45 dakika arasında sürmektedir. Toplamda ortalama 1 buçuk saat süren bir aktivitedir..

Göcek tekne kiralama

Göcek tekne kiralama ile aileniz ya da arkadaşlarınız ile birlikte mavi tura çıkmak istiyorsanız sizin için uygun tatil seçeneği olacaktır.

kaş tekne turu

Kaş Tekne Turu, sabah saat 09:00 sularında başlamaktadır. Misafirler, acentelerin araçları ile otellerinden alınarak Kaş Limanı’na getirilmektedirler.

kayaköy at turu

Kayaköy at turu, bu tur için eğitilmiş atlarla yapılmaktadır. Profesyonel tur rehberi eşliğinde oldukça güvenli bir yolculuk yapılmaktadır.

kayaköy atv turu

Kayaköy atv turu rehber eşliğinde yapılmaktadır. Turdan önce kısa bir eğitim almanız yeterli olacaktır. Tur ücreti içerisine otel transferi de dahildir.