Rezervasyon için +90 541 632 69 68
fethiye gulet kiralama

Fethiye Gulet Kiralama

Fethiye gulet kiralama, evet yıl boyu çok çalıştın, yeri geldi fazla mesai yaptın. Büyük bir tempo ile kendine bile zaman ayıramadan sadece işlerin yetişmesi için uğraştın durdun. Covid -19 salgını da araya girince evlere tıkıldın kaldın… Artık yazın gelmesiyle birlikte tatil zamanı da geldi. Ve kafa dinleyeceğin tempodan uzak sakin bir tatil hayal ediyorsan firmamızın Fethiye gulet kiralama hizmetinden faydalanmanın tam zamanı.

"<yoastmark

Çünkü gulet tatilleri kalabalıktan uzak, daha butik ve kişiye özel yapılır. Kiralanan guletlerle isterseniz sizin çizeceğiniz rotalar doğrultusunda tatilinizi yapabilirsiniz. Fethiye gulet tatili için gelen yerli ve yabancı misafirlerimizi berrak denizi, tarihi ve yemyeşil doğasıyla her sene büyük bir zevkle ağırlar ve kendine hayran bırakmayı başarır.

Firmamız en yeni gulet modelleri ile Ege ve Akdeniz limanlarında siz değerli misafirlerimiz için hazırdır. Fethiye gulet kiralama tatil seçeneği ile ister aileniz ile ister arkadaş gruplarınızla birlikte harika bir tatil geçirebilirsiniz. Fethiye’nin masmavi sularının üzerinde muhteşem bir sabah kahvaltısı ile güne başlayıp eşsiz berraklıktaki koylarında günün her saati yüzmenin keyfine varabilirsiniz. Denizin hafif dalgaları eşliğinde güneşin batışını ve denizle son vedalaşmasını izlemek ise harika fotoğraflar çekebileceğiniz anları gözlerinizin önüne serecektir.

Fethiye Gulet Kiralama Hizmeti hakkında

Guletler son yıllarda deniz turizminde sıkça tercih edilen bir tatil biçimi haline geldi. Türkiye’de de hızla artan gulet kiralama tatil seçeneği birçok insanın ilgi odağı olmaya devam ediyor. İlk üretimi Bodrum’da başlayan guletlerin şu an da Fethiye Marmaris gibi yerlerde de tersaneleri vardır. Daha çok ahşap tasarımları ve yüksek konfor alanları ile dikkat çeken guletler son zamanlarda çelikten de üretilir olmuştur. Her bütçeye göre ve kişi sayısına göre fazlaca seçenek sunar.

Sizler de Fethiye gulet kiralama tatilini tercih ediyorsanız firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Kişi sayısına ve sizin tercihlerinize göre en uygun olan gulet çeşitleri ekibimiz tarafından belirlenir. Gulet tasarımlarında konforlu olmasına dikkat edildiği için çeşitleri ve özellikleri de farklıdır. Boyları, yelkenleri, kabin sayıları vs. değişkenlik gösterir.

Bunun yanı sıra guletler ekonomik guletler, standart guletler, lüks guletler, de lüks guletler ve exclusive guletler olarak sınıflara ayrılır. Tirhandil, Karpuz Kıç ve Ketch gibi çeşitleri vardır.

Mavi yolculuklarda çokça tercih edilen tatil seçeneklerinden bir tanesi de gulet kiralama tatilidir. Guletlerin sunduğu konfor ortamı yerli ve yabancı misafirleri cezbeden tarafıdır. Firmamızdan Fethiye gulet kiralama hizmeti aldığınızda konfor alanınızı artırmak ve dolu dolu bir tatil geçirmenizi sağlamak için tecrübeli kaptanlarımız ve gulet personellerimizden oluşan bir ekip sizlere eşlik edecektir. Yolculuk boyunca yemeklerin yapılması, guletin genel temizliği ve yemeklerin servisi ile ilgilenecek olan gulet personellerimiz ve kaptanımız tatilinizin konforunu artırmak için sizlere destek olacaklardır. Ayrıca belirlenen rotayı istediğiniz şekilde değiştirme tasarrufuna sahipsiniz. Tüm bu özelliklerinden dolayı gulet tatili sizlere kendinizi oldukça özel hissettirir. Bunun haricinde guletlerimizin iç tasarımı da misafirlerimize hiçbir şeyin eksikliğini aratmayacak şekildedir. Buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, mutfak ve buz makinesi gibi donananımlar da mevcuttur.

Firma olarak Fethiye gulet kiralama hizmetinde konfor olduğu kadar misafirlerimizin güvenliğini de düşünüyoruz. Olası acil durumlara karşı guletlerimizde navigasyon, gsm telefonları, can yelekleri, cankurtaran filikası, joker bot, yangın tüpü radyo gibi ekipmanlar da mevcuttur.

Gulet Kiralama Rezervasyon

Ege ve Akdeniz körfezlerinde hazır olarak misafirlerimizi bekleyen guletlerimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Fethiye gulet kiralama hizmetinde farklı kiralama seçenekleri mevcuttur. Standart indirimli, lüks ve süper lüks olarak seçeneklere ayrılmıştır. Her bütçeye hitap eden guletlerimizi uygun fiyata kiralamanız için erken rezervasyon yaptırmalısınız. Dönemsel olarak fiyatlar değişkenlik gösterir. Yaz sezonunda fiyatlar sezon dışına göre oldukça yüksektir. 2022 yılı gulet kiralama fiyatları için bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Erken rezervasyon yaparak indirimli fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Dilerseniz Fethiye tüplü dalış turu hakkında da bilgi alabilirsiniz.